AJMS s.r.o.

Jaroslav Svoboda

Žaluzie

 Horizontální žaluzie CLIMAX


Hliníkové horizontální žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost. V poslední době doznaly hliníkové žaluzie významných změn v konstrukci a přizpůsobily se novým typům oken. Tím se ještě více rozšířila jejich použitelnost pro všechny typy oken.

  

 Dodací lhůty

Standardní termíny dodání do 5-ti   pracovních dnů, vyjimku tvoří typy SUPER   21, 16mm a IDP, kde je dodací lhůta do 10-ti pracovních dnů. U větších zakázek dle dohody.

Vertikální žaluzie CLIMAX

 

Látkové vertikální žaluzie v sobě spojují sluneční clonu a efektní dekoraci interiéru. Tvoří vkusnou moderní dominantu bytových prostorů a zároveň spolehlivě nahrazují tradiční bytové dekorační prvky, jako závěsy a záclony. Díky modernímu designu a široké škále barev dokážou elegantním způsobem dotvořit interiér bytu či kanceláře a dát mu nový, nevšední rozměr.

 

Dodací lhůty

Dodací lhůta pro běžné množství je do 5-ti pracovních dnů, u větších zakázek je nutné dodací termíny předem konzultovat.

 

Maximální rozměry

Garantovaná šířka mechaniky 5m. Maximální vyráběná šířka je 6m. Maximální výrobní plocha žaluzie u provedení Hunter Douglas je 24 m2.

 

Atypická provedení vertikálních žaluzií

lichoběžníky a trojúhelníky - speciální pracoviště je schopno vyrobit různé tvary vertikálních žaluzií. Podmínkou správné funkce je bezchybné zaměření

 

Šířky látek

Vnabídce jsou tyto šířky látek:
127 mm - v provedení Hunter Douglas a V 34
89 mm - v provedení Hunter Douglas a V34
63 mm - v provedení Hunter Douglas


 

Nejen funkční, ale i krásné a se zárukou 3 roky !!!